Brilliant Smile

Jeśli marzysz o bezpiecznym i łatwym wybielaniu zębów proponujemy Ci produkty ekskluzywnej szwedzkiej marki Brilliant Smile. W bogatej linii dostępne są nie tylko kosmetyki, które pomogą Ci uzyskać idealny, biały uśmiech, ale również te które dzięki unikalnym składnikom zapobiegającym powstawaniu przebarwień i plam pomogą się nim cieszyć jeszcze dłużej. Używanie produktów Brilliant Smile jest całkowicie nieszkodliwe, nie powoduje ścierania szkliwa ani nadwrażliwości. W naszym gabinecie oferujemy m.in. pastę, żel wybielajacy oraz płukankę.

3 kroki do białego uśmiechu – opatentowana, niepowtarzalna technologia.

Ekskluzywna linia preparatów wybielających do higieny jamy ustnej Brilliant Smile dostępna tylko w najlepszych gabinetach stomatologicznych:

  • Pasta wybielająca – nowa formuła oparta na żelu która efektywnie wybiela zęby bez szkodliwego ścierania, przyczyniając się do lepszej higieny jamy ustnej.
  • Płukanka Brilliant Smile – jest specjalnie opracowanym płynem do płukania jamy ustnej, który rozpuszcza powierzchniowe przebarwienia i plamy. Polecana razem z pastą Brilliant Smile.